Początek Wiadomości Aktualności
Wiadomości
Archiwum PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
sobota, 06 lipca 2013 22:09

Drogi Internauto!

Oglądasz właśnie archiwalną wersję portalu http://powiatowa.info. Mozesz tu przeczytać informacje i komentarze opublikowane od początku istnienia strony do początku maja 2013 roku, w sumie ponad 15 tys. informacji.

Aktualne informacje dostępne są na portalu http://powiatowa.info

 

 
Utrudnienia na wojewódzkiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
czwartek, 02 maja 2013 11:11

Uwaga kierowcy, między Szarocinem, a Leszczyńcem dwie brygady łatają dziury. Ruch odbywa się wahadłowo.

 
Początek majówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
środa, 01 maja 2013 12:49

Lubawka - MajówkaPogoda pokrzyżowała plany organizatorów majówki w Lubawce. Dzisiejsze (środa, 1 maja) imprezy przeniesione zostały do Domu Kultury.

 
Konstytucja w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gimnazjum nr 1   
wtorek, 30 kwietnia 2013 17:50

Gimnazjum nr 1 Kamienna GóraUczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w apelu poświęconym Konstytucji 3 Maja.

 
Zmiany w MOPS-ie PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
wtorek, 30 kwietnia 2013 11:41

Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek odwołał dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Powołał też osobę, która przez trzy miesiące będzie pełnić tę funkcję.

 
W rezerwacie przyrody - galeria zdjęć PDF Drukuj Email
Wpisany przez PTSM - JR   
wtorek, 30 kwietnia 2013 07:24

PTSM Kamienna GóraW dniu 27 kwietnia 2013 r. członkowie Szkolnego KołaPTSM "Kompasik" oraz Szkolnego Koła LOP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce przyrodniczo-krajoznawczej w ramach cyklu "W Harmonii z Przyrodą" organizowanego dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

 
Utrudnienia na drodze PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 11:22

CzadórwZgodnie z zapowiedzią na drodze w Czadrowie i dalej w kierunku Krzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Nie wszyscy kierowcy dostosowują się do poleceń osób kierujących ruchem. Są poszkodowani.

 
Angielskie zabawy PDF Drukuj Email
Wpisany przez PP2 Kamienna Góra   
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 02:07

Kamienna Góra - Przedszkole nr 2Dzieci z Przedszkola Nr 2 w Kamiennej Góze (ul. Kościuszki) uczestniczyły w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie z Języka Angielskiego "Z Atutkiem na scenie".

 
Czad PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
niedziela, 28 kwietnia 2013 09:42

Kamienna GóraPięć osób z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla trafiło dzisiaj (niedziela, 28 kwietnia) rano do szpitala.

 
Przyrodnicza sobota PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
sobota, 27 kwietnia 2013 11:27

UniemyślW Uniemyślu rozpoczęła się impreza "Na tropie przyrody". Sudecka Stacja Terenowa Klubu Przyrodnika zaprosiła dzisiaj (sobota, 27 kwietnia) na wycieczkę i warsztaty. Nadal można przyłączyć się do zabawy.

Aktualizacja godz. 16:45

 
Ruszyła maszyna - video PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
sobota, 27 kwietnia 2013 09:23

Lubawka - szynobusDzisiaj (sobota, 27 kwietnia) wznowione zostało kolejowe połączenie Jeleniej Góry z Trutnovem przez m.in. Kamienną Górę i Lubawkę.

 
Skoda w straży PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
piątek, 26 kwietnia 2013 20:18

Kamienna Góra - skoda dla strażyKamiennogórscy strażacy mają nowy samochód. Koszty zakupu pojazdu pokrył Urząd Miasta Kamienna Góra.

 
Polityczne nowinki PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
piątek, 26 kwietnia 2013 19:35

Kamienna Góra - Józef PiniorCzłonkowie i sympatycy Stowarzyszenia Regionalnego Dialog spotkali się dzisiaj (piątek, 26 kwietnia) z senatorem Józefem Piniorem.

 
Wraca pociąg PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
piątek, 26 kwietnia 2013 12:10

pociągJuż jutro na tory na terenie powiatu kamiennogórskiego wrócą pociągi osobowe. Aż do 1 września z Jeleniej Góry do Trutnova kursować będzie szynobus Kolei Dolnośląskich.

 
Czwórka w finale PDF Drukuj Email
Wpisany przez sp1   
piątek, 26 kwietnia 2013 07:15

konkursW środę, 24 kwietnia w Zespole Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim odbył się etap rejonowy  X Regionalnego Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego "Ochrona Przyrody w Polsce".

 
Wypadek pod Szarocinem - zdjęcia PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
czwartek, 25 kwietnia 2013 06:50

Uwaga kierowy. Na drodzie między Kamienną Górą a Kowarami, tuż przed Szarocinem na prostym odcinku drogi w drzewo wjechał Volkswagen Golf. Droga od około 6:30 była zablokowana. Na miejscu pracują jeszcze jednostki ratownicze (godzina 6:50)

 
Nowa radna PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
środa, 24 kwietnia 2013 17:41

Kamienna Góra - Adrianna GęborysAdrianna Gęborys została dzisiaj (środa, 24 kwietnia) radną Kamiennej Góry. Zastąpiła zmarłego Józefa Gorczycę.

 
Próbna ewakuacja - galeria zdjęć PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
środa, 24 kwietnia 2013 11:08

Kamienna Góra - ewakuacja ZUS-uDzisiaj (środa, 24 kwietnia) o godzinie 10 rozpoczęła się ewakuacja praowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kamiennej Górze. W budynku zauważono dym.

 
Znowu trawy PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
wtorek, 23 kwietnia 2013 19:41

Jednostka Państwowej Straży Pożarnej, Ochotnicy z Pisarzowic i Janiszowa brali dzisiaj (wtorek, 23 kwietnie) udział w gaszeniu traw między Raszowem a Kamienną Górą. Spaliło się ponad 5 hektarów łąki.

 
Kolejne utonięcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 15:08

utonięciePrzed kilkunastoma minutami (godz. 15:05) z Bobru  poniżej ul. Papieża Jana Pawła II wyłowiono ciało kobiety.

Aktualizacja 19:15

 
O ziemi PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 13:23

Kamienna Góra - Dzień ZiemiW ramach cyklu "Kartka z kalendarza" Centrum Kultury zaprosiło dzisiaj (poniedziałek, 22 kwietnia) dzieci ze szkół podstawowych na obchody Światowego Dnia Ziemi.

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5
Copyright © 2017 powiatowa.info - Kamienna Góra, Lubawka, Krzeszów, Chełmsko Śl. - powiat kamiennogórski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Archiwum

Drogi Internauto! Oglądasz właśnie archiwalną wersję portalu http://powiatowa.info. Mozesz tu przeczytać informacje i komentarze opublikowane od początku istnienia strony do początku maja 2013 roku, w sumie ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na wojewódzkiej

Uwaga kierowcy, między Szarocinem, a Leszczyńcem dwie brygady łatają dziury. Ruch odbywa się wahadłowo.... Czytaj więcej...

Początek majówki

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów majówki w Lubawce. Dzisiejsze (środa, 1 maja) imprezy przeniesione zostały do Domu ... Czytaj więcej...

Odjechała lokomotywa

Od 34 lat obecna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze chwali się imieniem Tkaczy Śląskich. Od kilku lat w rocznice nadania imienia odbywa się ... Czytaj więcej...

Konstytucja w szkole

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w apelu poświęconym Konstytucji 3 ... Czytaj więcej...

Zmiany w MOPS-ie

Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek odwołał dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Powołał też osobę, która przez trzy miesiące będzie pełnić tę ... Czytaj więcej...

W rezerwacie przyrody - galeria zdjęć

W dniu 27 kwietnia 2013 r. członkowie Szkolnego KołaPTSM "Kompasik" oraz Szkolnego Koła LOP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na drodze

Zgodnie z zapowiedzią na drodze w Czadrowie i dalej w kierunku Krzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Nie wszyscy kierowcy dostosowują się do poleceń osób kierujących ... Czytaj więcej...

Żółtko w CK

Kościół Zielonoświątkowców w Kamiennej Górze zaprosił już czwarty raz na występ Tomasza Żółtko. Znanego muzyka, kompozytora, poety, teologa i ... Czytaj więcej...

Uwaga!

NZOZ Rodzina ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników poradni i próbującymi wejść do domów, głównie starszych osób. Poradnia nie prowadzi tego typu ... Czytaj więcej...

Szukamy dwóch owczarków niemieckich

W nocy z 18 na 19 marca z terenu Kamiennej Góry zaginęły dwie suczki - owczarki niemieckie długowłose.Osoby, które widziały psy lub mają informację na ... Czytaj więcej...