Początek Różne Twoja powiatowa
Twoja powiatowa
Po weekendzie – Twoja powiatowa
Wpisany przez wsp   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 02:00

Kamienna Góra - zalewOd jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane w niedzielny poranek nad zalewem w Kamiennej Górze.

 
APEL!
Wpisany przez M. Jaksoń   
sobota, 13 kwietnia 2013 02:56

apelW SPRAWIE LUŹNO BIEGAJĄCYCH PSÓW BEZ OPIEKI, KTÓRE SĄ ZAGROŻENIEM DLA DZIKIEJ ZWIERZYNY I NIE TYLKO !!!

 
Utopiony w błocie – Twoja powiatowa
Wpisany przez M. Jaksoń   
piątek, 12 kwietnia 2013 20:19

Lubawka - ul. KrótkaNiemiła niespodzianka spotkała kierowcę renault megane zaparkowanego przy spółdzielczych blokach przy ul. Krótkiej w Lubawce. Jego samochód zapadł się w błocie.

 
Śmieci na lodzie - Twoja powiatowa
Wpisany przez M. Jaksoń   
czwartek, 11 kwietnia 2013 07:45

Kamienna Góra - zalewŻal mnie ogarnia, bo zalew w Kamiennej Górze mamy piękny, ale jak widać nie każdy to docenia, a szkoda... - napisał Internauta i dołączył zdjęcia wykonane wczoraj (środa, 10 kwietnia) nad kamiennogórskim zalewem.

 
To już wiosna? – Twoja powiatowa
Wpisany przez M. Jaksoń   
środa, 10 kwietnia 2013 20:00

Kamienna Góra - bocianDo gniazda na skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Legnickiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze przyleciał bocian.

 
Zlikwidowany problem - Twoja powiatowa
Wpisany przez M. Jaksoń   
wtorek, 09 kwietnia 2013 14:17

LubawkaOd jednego z Internautów otrzymaliśmy informację dotyczącą stada kóz trzymanych przy drodze z Lubawki do wsi Błażkowa.

 
Bałagan w rozkładzie - Twoja powiatowa
Wpisany przez wsp   
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 07:54

pociągOd jednego z Internautów otrzymaliśmy szczegółową informację dotyczącą rozkładu jazdy szynobusu, który od 27 kwietnia kursować będzie m.in. przez Kamienną Górę do Lubawki, niestety zrozumienie rozkładu jazdy wymaga sporych umiejętności. Poniżej cytujemy całą informację.

 
Wałęsające się psy
Wpisany przez ksoniek   
niedziela, 07 kwietnia 2013 11:01

 

Jak informuje internautka, w okolicach Ptaszkowa i ulicy Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze wałęsają się dwa psy – bernardyn oraz jasny kundelek.

 
Świąteczny zwyczaj czy chuligaństwo
Wpisany przez M. Jaksoń   
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 19:50

Chełmsko ŚląskieW pierwszy dzień świąt w Chełmsku Śląskim kultywowana jest tradycja zamalowywania okien. Tegoroczne wyczyny mogą się jednak okazać chuligaństwem.

 
Karpacz - Zakopane
Wpisany przez wsp   
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 18:46

KarpaczDzisiaj, 1 kwietnia, dzień dowcipów, żartów i psikusów. Zobacz jak mieszkańcy Karpacza witali dzisiaj przyjezdnych.

 
Zagubiony piesek
Wpisany przez wsp   
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 18:02

W okolicach ul. Cichej błąka się pies. Mały (do kolan) brązowy kundelek z obróżką. Wg mieszkańców zgubił się lub został wyrzucony. Dokarmiają go dzieci, szuka kontaktu z człowiekiem, jest wyraźnie zagubiony. Można go spotkać o każdej porze dnia.

 
Bez telefonu - Twoja powiatowa
Wpisany przez wsp   
poniedziałek, 25 marca 2013 13:57

JawiszówJak informują internauci, w piątkowy wieczór część mieszkańców Jawiszowa pozbawionych zostało telefonów. Z przydrożnych słupów zniknęło ok. 20 metrów przewodu telefonicznego.

 
Znaleziono kluczyki
Wpisany przez ksoniek   
sobota, 23 marca 2013 10:51

Dzisiaj (23 marca) rano nad zalewem znalazłem kluczyki do samochodu. Wyobrażam sobie jaki kierowca ma problem.

 
Trudna droga - Twoja powiatowa
Wpisany przez M. Jaksoń   
czwartek, 21 marca 2013 21:25

RędzinyPierwszy dzień wiosny był trudnym wyzwaniem dla kierowców. Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane dzisiaj (czwawrtek, 21 marca) w Rędzinach.

 
Białe drogi – Twoja powiatowa
Wpisany przez ksoniek   
wtorek, 19 marca 2013 09:52

Większość dróg w powiecie kamiennogórskim jest przejezdnych. Większe utrudnienia spotkają kierowcy na drogach osiedlowych i bocznych. Rano drogi w wielu miejscach były białe. Zbity śnieg jest śliski. Pod nim znajduje się lód.

Na zdjęciu droga wojewódzka między Kamienną Górą, a Pisarzowicami

 
Szukają świadków
Wpisany przez ksoniek   
środa, 13 marca 2013 15:01

Rodzina oraz znajomi szukają naocznych świadków wypadku przy ulicy Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze z 1 listopada 2012 roku.

 
Sadź na przełęczy - Twoja powiatowa
Wpisany przez M. Jaksoń   
niedziela, 10 marca 2013 10:53

fot. sxc.huUwaga kierowcy planujący podróż w kierunku Kowar. Na drodze do przełęczy musicie uważać.

 
Dachował – Twoja powiatowa
Wpisany przez ksoniek   
sobota, 09 marca 2013 18:57

Poranek zaskoczył kierowców. W wielu miejscach na drogach był lód. „Szklanka” pojawiła się głównie na bocznych drogach. Jak informuje internauta tuż przed 7 rano w okolicach Błażkowej mogło dojść do tragedii.

 
Czy tak można? Twoja powiatowa
Wpisany przez ksoniek   
piątek, 08 marca 2013 15:33

Jeden z internautów zwrócił uwagę na zaparkowane audi tuż pod ratuszem. Czekamy na opinie czy tak można parkować. Czy w opinii internautów taki sposób zostawienia pojazdu jest poprawny.

 
Kolejny odpadający tynk – Twoja powiatowa
Wpisany przez ksoniek   
środa, 06 marca 2013 09:19

 

Wczoraj pisaliśmy o odpadającym tynku z kamienicy przy ulicy Broniewskiego (Odpadający tynk) i sypiącej się bramie (Sypie się brama). Tuż po publikacjach zadzwoniła do nas internautka z informacją o odpadających cegłówkach przy ulicy Żeromskiego.

 
zablokowany chodnik - Twoja powiatowa
Wpisany przez ksoniek   
środa, 06 marca 2013 09:02

Problem z parkowaniem nie dotyczy tylko centrum Kamiennej Góry. Od jednego internauty otrzymaliśmy zdjęcie z ulicy Jeleniogórskiej.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2017 powiatowa.info - Kamienna Góra, Lubawka, Krzeszów, Chełmsko Śl. - powiat kamiennogórski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Archiwum

Drogi Internauto! Oglądasz właśnie archiwalną wersję portalu http://powiatowa.info. Mozesz tu przeczytać informacje i komentarze opublikowane od początku istnienia strony do początku maja 2013 roku, w sumie ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na wojewódzkiej

Uwaga kierowcy, między Szarocinem, a Leszczyńcem dwie brygady łatają dziury. Ruch odbywa się wahadłowo.... Czytaj więcej...

Początek majówki

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów majówki w Lubawce. Dzisiejsze (środa, 1 maja) imprezy przeniesione zostały do Domu ... Czytaj więcej...

Odjechała lokomotywa

Od 34 lat obecna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze chwali się imieniem Tkaczy Śląskich. Od kilku lat w rocznice nadania imienia odbywa się ... Czytaj więcej...

Konstytucja w szkole

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w apelu poświęconym Konstytucji 3 ... Czytaj więcej...

Zmiany w MOPS-ie

Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek odwołał dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Powołał też osobę, która przez trzy miesiące będzie pełnić tę ... Czytaj więcej...

W rezerwacie przyrody - galeria zdjęć

W dniu 27 kwietnia 2013 r. członkowie Szkolnego KołaPTSM "Kompasik" oraz Szkolnego Koła LOP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na drodze

Zgodnie z zapowiedzią na drodze w Czadrowie i dalej w kierunku Krzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Nie wszyscy kierowcy dostosowują się do poleceń osób kierujących ... Czytaj więcej...

Żółtko w CK

Kościół Zielonoświątkowców w Kamiennej Górze zaprosił już czwarty raz na występ Tomasza Żółtko. Znanego muzyka, kompozytora, poety, teologa i ... Czytaj więcej...

Uwaga!

NZOZ Rodzina ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników poradni i próbującymi wejść do domów, głównie starszych osób. Poradnia nie prowadzi tego typu ... Czytaj więcej...

Szukamy dwóch owczarków niemieckich

W nocy z 18 na 19 marca z terenu Kamiennej Góry zaginęły dwie suczki - owczarki niemieckie długowłose.Osoby, które widziały psy lub mają informację na ... Czytaj więcej...