Początek Sport inne dyscypliny
inne
Majowe szachy
Wpisany przez wsp   
środa, 01 maja 2013 17:27

Lubawka - szachyCzternaścioro szachistów uczestniczyło w dzisiejszym (środa, 1 maja) turnieju szachowym Majówka 2013 rozegranym w Domu Kultury w Lubawce.

 
Piłkarski turniej
Wpisany przez wl   
wtorek, 30 kwietnia 2013 07:11

W sobotę (27 kwietnia) w Czadrowie rozegrany został Powiatowy Turniej Piłkarska Kadra Czeka, w którym uczestniczyli piłkarze z rocznika 1998 i młodsi.

 
Nagrody dla biegaczy
Wpisany przez MUKN Pod Stróżą   
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 15:01

MUKN Pod Stróżą MiszkowiceHala Warszawskiego "Torwaru" gościła przedstawicieli najlepszych klubów w Narodowym Programi Rozwoju Biegów Narciarskich Bieg Na Igrzyska.

 
Remis ze zwycięzcą
Wpisany przez wl   
niedziela, 28 kwietnia 2013 18:23

Debiut PrzedwojówOd piątku do niedzieli (26-28 kwietnia) w Nowej Bystrzycy Kłodzkiej odbył się wojewódzki finał drużynowego turnieju szachowego "Złota wieża".

 
Mistrzostwa koła
Wpisany przez M. Jaksoń   
niedziela, 28 kwietnia 2013 13:27

Lubawka - mistrzostwa spłakiwoweNa zbiorniku w parku Watra w Lubawce rozegrane zostały dzisiaj (niedziela, 28 kwietnia) Spławikowe Mistrzostwa lubawskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego.

 
Gotowi do działania
Wpisany przez M. Jaksoń   
wtorek, 23 kwietnia 2013 16:59

W Kamiennej Górze powstaje kolejne stowarzyszenie, które chce zając się rozwojem sportu. Do rejestracji potrzebna jest nazwa. Założyciele stowarzyszenia liczą na pomoc internautów.

 
Dwa biegi – galeria zdjęć
Wpisany przez M. Jaksoń   
niedziela, 21 kwietnia 2013 15:06

Kamienna Góra - Zdobywca Góry ParkowejW Kamiennej Górze rozegrany został dzisiaj (niedziela, 21 kwietnia) II Bieg Przełajowy z Historią w Tle "Zdobywca Góry Parkowej" oraz "Mały Zdobywca Góry Parkowej”.

 
Szachowe mecze
Wpisany przez M. Jaksoń   
sobota, 20 kwietnia 2013 10:26

Kamiennogórscy szachiści z UKS "Zadrna" rozegrali mecz i rewanż z drużyną z Bolkowa.

 
Dwa złota
Wpisany przez łm   
środa, 17 kwietnia 2013 11:36

Kamienna Góra - Oyama KarateW miniony weekend (13-14 kwietnia) w Moszczenicy koło Piotrkowa Trybunalskiego odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate. W zawodach wystartowali zawodnicy kamiennogórskiego klubu Oyama Karate.

 
Szachowy rewanż
Wpisany przez wl   
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 16:59

Przedwojów - Trutnov - mecz szachowyWczoraj (niedziela, 14 kwietnia) w Trutnowie drużyna UKS DEBIUT Przedwojów rozegrała rewanżowy towarzyski mecz szachowy z TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV.

 
Debiut w K-1
Wpisany przez Fight Club Lubawka   
niedziela, 14 kwietnia 2013 11:19

Fight Club LubawkaPodopieczni Adama Kopcia z Fight Club Lubawka walczyli w lidze walk K-1 w Żarach. Zawodnicy z Lubawki odnieśli pięć zwycięstw, jeden remis i ponieśli tylko jedną porażkę.

 
Brąz za siatkę
Wpisany przez wsp   
czwartek, 11 kwietnia 2013 22:25

fot. via A. CukierDzisiaj (czwartek, 11 kwietnia) w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu odbył się Dolnośląski Kongres Sportu Powszechnego. Podczas spotkania wręczone zostałt złote, srebrne i brązowe odznaczenia "Za zasługi dla sportu".

 
Jak nowa
Wpisany przez wsp   
czwartek, 11 kwietnia 2013 07:57

Orzeł LubawkaDziałacze i sympatycy lubawskiego "Orła" odnowili klubową świetlicę. Włożyli sporo pracy, skorzystali z pomocy sponsorów.

 
Już ponad 100 zawodników
Wpisany przez ksoniek   
wtorek, 09 kwietnia 2013 07:36

Ponad stu zawodników zapisało się już  na II Bieg Przełajowy z Historią w Tle „Zdobywca Góry Parkowej”. W biegu Mały Zdobywca Góry Parkowej zgłoszonych jest około dwudziestki dzieci. Dla dorosłych ciągle trwają treningi. Bieg już 21 kwietnia.

 
Już ponad 100 zawodników
Wpisany przez ksoniek   
wtorek, 09 kwietnia 2013 07:36

Ponad stu zawodników zapisało się już  na II Bieg Przełajowy z Historią w Tle „Zdobywca Góry Parkowej”. W biegu Mały Zdobywca Góry Parkowej zgłoszonych jest około dwudziestki dzieci. Dla dorosłych ciągle trwają treningi. Bieg już 21 kwietnia.

 
Półmaraton Ślężański
Wpisany przez ksoniek   
niedziela, 07 kwietnia 2013 20:51

 

Polmaraton W Sobótce rozpoczął się sezon biegów. W VI Artresan Active Półmaratonie Ślężańskim wystartowali również reprezentanci powiatu kamiennogórskiego. Bieg ukończyło ponad 2650 biegaczy.  

 
Kasa na sport
Wpisany przez M. Jaksoń   
czwartek, 28 marca 2013 03:14

Znamy już podział pieniędzy na sport młodzieżowy w Kamiennej Górze. Wszystkie kluby, które złożyły wnioski otrzymały dofinansowanie w wysokości mniejszej niż wnioskowana.

 
Medale na Mistrzostwach Polski Instruktorów
Wpisany przez ss   
środa, 27 marca 2013 03:27

Staniec Sport23 i 24 marca na Czarnej Górze odbyły się 53 Mistrzostwa Polski Instruktorów. W zawodach uczestniczyli Demonstratorzy Szkolni, Pomocnicy i Instruktor SITN-PZN sekcji narciarskiej Staniec Sport.

 
W dziesiątce
Wpisany przez M. Jaksoń   
poniedziałek, 25 marca 2013 17:08

Krystian Gryczuk - Luks-Ski LubawkaPrzed chwilą zakończył się bieg rozgrywanych w ramach konkursu kombinacji norweskiej podczas Mistrzostw Polski.

 
Brąz Justyny
Wpisany przez M. Jaksoń   
poniedziałek, 25 marca 2013 13:23

MUKN MiszkowiceDzisiaj (poniedziałek, 25 marca) rozegrana został ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski seniorów w biegach narciarskich.

 
Udany mecz
Wpisany przez wsp   
niedziela, 24 marca 2013 21:35

KS 1946 Chełmsko ŚląskieDzisiaj (niedziela, 24 marca) piłkarze KS 1946 Chełmsko Śląskie rozegrali kolejny sparing.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2017 powiatowa.info - Kamienna Góra, Lubawka, Krzeszów, Chełmsko Śl. - powiat kamiennogórski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Archiwum

Drogi Internauto! Oglądasz właśnie archiwalną wersję portalu http://powiatowa.info. Mozesz tu przeczytać informacje i komentarze opublikowane od początku istnienia strony do początku maja 2013 roku, w sumie ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na wojewódzkiej

Uwaga kierowcy, między Szarocinem, a Leszczyńcem dwie brygady łatają dziury. Ruch odbywa się wahadłowo.... Czytaj więcej...

Początek majówki

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów majówki w Lubawce. Dzisiejsze (środa, 1 maja) imprezy przeniesione zostały do Domu ... Czytaj więcej...

Odjechała lokomotywa

Od 34 lat obecna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze chwali się imieniem Tkaczy Śląskich. Od kilku lat w rocznice nadania imienia odbywa się ... Czytaj więcej...

Konstytucja w szkole

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w apelu poświęconym Konstytucji 3 ... Czytaj więcej...

Zmiany w MOPS-ie

Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek odwołał dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Powołał też osobę, która przez trzy miesiące będzie pełnić tę ... Czytaj więcej...

W rezerwacie przyrody - galeria zdjęć

W dniu 27 kwietnia 2013 r. członkowie Szkolnego KołaPTSM "Kompasik" oraz Szkolnego Koła LOP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na drodze

Zgodnie z zapowiedzią na drodze w Czadrowie i dalej w kierunku Krzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Nie wszyscy kierowcy dostosowują się do poleceń osób kierujących ... Czytaj więcej...

Żółtko w CK

Kościół Zielonoświątkowców w Kamiennej Górze zaprosił już czwarty raz na występ Tomasza Żółtko. Znanego muzyka, kompozytora, poety, teologa i ... Czytaj więcej...

Uwaga!

NZOZ Rodzina ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników poradni i próbującymi wejść do domów, głównie starszych osób. Poradnia nie prowadzi tego typu ... Czytaj więcej...

Szukamy dwóch owczarków niemieckich

W nocy z 18 na 19 marca z terenu Kamiennej Góry zaginęły dwie suczki - owczarki niemieckie długowłose.Osoby, które widziały psy lub mają informację na ... Czytaj więcej...