Początek Urzędy z Urzędów
Z urzędów
Dyżury radnych
Wpisany przez UM Kamienna Góra (ts)   
czwartek, 02 maja 2013 09:04

Kamienna GóraDyżury radnych rady miejskiej w Kamiennej Górze maj  2013 r. od godz. 14.30  do godz. 15.30 pokój nr 202

 
Informacja o projektach
Wpisany przez UM Kamienna Góra (ts)   
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 09:51

Kamienna GóraInformacja o  projektach i przedsięwzięciach realizowanych w prowadzonych przez Gminę Miejską Kamienna Góra placówkach oświatowych w latach 2012-2013.

 
Matura tuż, tuż - galeria zdjęć
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
piątek, 26 kwietnia 2013 20:39

ZSZiO Kamienna GóraAbsolwenci Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze żegnali się dzisiaj (piątek, 26 kwietnia) ze szkołą. Już 7 maja przystąpią do matury.

 
Orlik przy ul. Lubawskiej
Wpisany przez Gimnazjum nr 1   
piątek, 26 kwietnia 2013 07:37

Kamienna Góra - Zespół SzkółJest Nam niezmiernie miło, że wraz z nadejściem wiosny i przepięknej pogody, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu, tak chętnie i licznie odwiedzacie Orlika przy Naszej szkole. Boiska te powstały nie tylko dla potrzeby Naszych uczniów, a Waszych dzieci, ale również z myślą o wszystkich zainteresowanych korzystaniem z rekreacji.

 
Perspektywa budżetowa UE
Wpisany przez Starostwo (ts)   
czwartek, 25 kwietnia 2013 12:52

fot. via starostwo Kamienna GóraSpotkanie na temat nowej perspektywy budżetowej Unii Europejskiej 2014-2020 oraz możliwości współfinansowania samorządowych projektów w kontekście nowej Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020 odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w środę, 24 kwietnia.

 
Starosta w "Stokrotce"
Wpisany przez Starostwo (ts)   
wtorek, 23 kwietnia 2013 16:47

fot. via starostwo Kamienna GóraDzieci z Prywatnego Przedszkola "Stokrotka" w Kamiennej Górze gościły we wtorek, 23 kwietnia, starostę Ewę Kocembę. W ramach kamiennogórskich obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich starosta przeczytała dzieciom bajkę Jana Brzechwy zatytułowaną "Pchła Szachrajka". Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i radosnej atmosferze.

 
Najlepsi w sporcie
Wpisany przez Starostwo (ts)   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 15:16

Foto: Dyrektor MOS Katarzyna Bandyk i przewodnicząca SZS "Dolny Śląsk" Beata PawłowiczPowiat kamiennogórski został wyróżniony jako najbardziej usportowiony powiat województwa dolnośląskiego w roku szkolnym 2011/2012. Nagrodę z rąk przewodniczącej Szkolnego Związku Sportowego Beaty Pawłowicz odebrała Katarzyna Bandyk, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Kamiennej Górze.

 
Forum samorządowców
Wpisany przez Starostwo (ts)   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 09:37

fot. starostwo Kamienna GóraXIV Dolnośląskie Forum Samorządu Terytorialnego odbyło się w Kudowie Zdroju w piątek 19 kwietnia. W uroczystym otwarciu Forum wzięli udział gospodarze Regionu - marszałek Rafał Jurkowlaniec i wojewoda Aleksander Marek Skorupa. Ziemię kamiennogórską reprezentowali starosta Ewa Kocemba, burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek oraz burmistrz Lubawki Tomasz Kulon.

 
Żegnaj zimo
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
piątek, 19 kwietnia 2013 15:12

Kamienna Góra - ZSZiOMłodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących postanowiła dzisiaj (piątek, 19 kwietnia) "po angielsku" pożegnać zimę.

 
Rada Sportu
Wpisany przez UM Kamienna Góra (ts)   
czwartek, 18 kwietnia 2013 08:55

fot. via UM Kamienna GóraDnia 17 kwietnia 2013 r. w gabinecie Burmistrza Kamiennej Góry odbyło się posiedzenie Rady Sportu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele kamiennogórskich klubów sportowych (KS "RELAX", KKS Olimpia i SIL Kus-Kus) oraz pozostali członkowie wchodzący w skład Gminnej Rady.

 
Pozytywny wybór
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
środa, 17 kwietnia 2013 12:03

ZSZiO Kamienna GóraRozmowa z Mariolą Jaciuk, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

 
Dyskutowali o turystyce
Wpisany przez Starostwo (ts)   
wtorek, 16 kwietnia 2013 15:37

fot. starostwo Kamienna GóraSpotkanie na temat rozwoju turystyki w regionie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze w poniedziałek, 15 kwietnia. To pierwsze z cyklu spotkań, jakie powiat planuje przeprowadzić w najbliższym czasie.

 
Miting biegowy 2013
Wpisany przez Starostwo (ts)   
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 16:49

OpawaJuż dziś zapraszamy na Bieg WOP-isty - Rajd Nordic Walking Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w NW, które odbędą się w Opawie koło Lubawki 31 sierpnia 2013 roku. Bieg Główny i Rajd Nordic Walking rozpoczną się o godz. 11.00.

 
Otwarta szkoła
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
piątek, 12 kwietnia 2013 15:19

ZSZiO Kamienna GóraZespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zaprosił dzisiaj (piątek, 12 kwietnia) uczniów klasy trzecich gimnazjów.

 
Cyfryzacja w powiecie
Wpisany przez Starostwo (ts)   
czwartek, 11 kwietnia 2013 19:55

fot. starostwo Kamienna GóraSpotkanie informacyjne, którego celem jest przybliżenie zagadnień związanych z cyfryzacją telewizji, odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze w czwartek, 11 kwietnia, o godz. 10.00. Organizatorem spotkania był Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa.

 
Zgromadzenie Powiatów
Wpisany przez Starostwo (ts)   
czwartek, 11 kwietnia 2013 16:46

fot. via starostwo Kamienna GóraXVI Walne Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich odbyło się w Wiśle 8 i 9 kwietnia. W posiedzeniu uczestniczyła starosta Ewa Kocemba.

 
Bezpłatne szkolenia
Wpisany przez Starostwo (ts)   
czwartek, 11 kwietnia 2013 16:41

Krzyżowa"Wymiany międzynarodowe kluczem do sukcesu szkoły" - pod takim hasłem 12 kwietnia w Krzyżowej rozpoczyna się cykl bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli zatrudnionych na obszarach wiejskich woj. dolnośląskiego.

 
Nekrolog
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 16:16

nekrologZ GŁĘBOKIM ŻALEM PRZYJĘLIŚMY WIADOMOŚĆ O ŚMIERCI
ŚP. Marii Filiczkowskiej

 
Weekend na targach
Wpisany przez Starostwo (ts)   
niedziela, 07 kwietnia 2013 10:49

MTT WrocławNiedziela (7 kwietnia) to ostatni dzień Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław 2013. Wśród wystawców promujących oferty z całego świata są przedstawiciele Ziemi Kamiennogórskiej.

 
ZSZiO - szkoła zawodowa
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
czwartek, 04 kwietnia 2013 12:16
 
ZSZiO - technik ekonomista
Wpisany przez ZSZiO (ts)   
środa, 03 kwietnia 2013 12:17
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3
Copyright © 2017 powiatowa.info - Kamienna Góra, Lubawka, Krzeszów, Chełmsko Śl. - powiat kamiennogórski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Archiwum

Drogi Internauto! Oglądasz właśnie archiwalną wersję portalu http://powiatowa.info. Mozesz tu przeczytać informacje i komentarze opublikowane od początku istnienia strony do początku maja 2013 roku, w sumie ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na wojewódzkiej

Uwaga kierowcy, między Szarocinem, a Leszczyńcem dwie brygady łatają dziury. Ruch odbywa się wahadłowo.... Czytaj więcej...

Początek majówki

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów majówki w Lubawce. Dzisiejsze (środa, 1 maja) imprezy przeniesione zostały do Domu ... Czytaj więcej...

Odjechała lokomotywa

Od 34 lat obecna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze chwali się imieniem Tkaczy Śląskich. Od kilku lat w rocznice nadania imienia odbywa się ... Czytaj więcej...

Konstytucja w szkole

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w apelu poświęconym Konstytucji 3 ... Czytaj więcej...

Zmiany w MOPS-ie

Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek odwołał dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Powołał też osobę, która przez trzy miesiące będzie pełnić tę ... Czytaj więcej...

W rezerwacie przyrody - galeria zdjęć

W dniu 27 kwietnia 2013 r. członkowie Szkolnego KołaPTSM "Kompasik" oraz Szkolnego Koła LOP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na drodze

Zgodnie z zapowiedzią na drodze w Czadrowie i dalej w kierunku Krzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Nie wszyscy kierowcy dostosowują się do poleceń osób kierujących ... Czytaj więcej...

Żółtko w CK

Kościół Zielonoświątkowców w Kamiennej Górze zaprosił już czwarty raz na występ Tomasza Żółtko. Znanego muzyka, kompozytora, poety, teologa i ... Czytaj więcej...

Uwaga!

NZOZ Rodzina ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników poradni i próbującymi wejść do domów, głównie starszych osób. Poradnia nie prowadzi tego typu ... Czytaj więcej...

Szukamy dwóch owczarków niemieckich

W nocy z 18 na 19 marca z terenu Kamiennej Góry zaginęły dwie suczki - owczarki niemieckie długowłose.Osoby, które widziały psy lub mają informację na ... Czytaj więcej...