Początek Różne
Twojapowiatowa
4/5 maja w Teatrze w Wałbrzychu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teatr Dramatyczny   
czwartek, 02 maja 2013 10:40

TEATR  DRAMATYCZNY IM. J. SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHU zaprasza na spektakle:

 
Kolonie PDF Drukuj Email
Wpisany przez TPD Jelenia Góra   
czwartek, 25 kwietnia 2013 12:30

TOWARZYSTWO  PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W JELENIEJ GÓRZE informuje, że organizuje: KOLONIE  LETNIE w OŚRODKU KOLONIJNYM TPD w BRENNIE nad jeziorami w powiecie leszczyńskim

 
Drugi dzień - arkusze PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
środa, 24 kwietnia 2013 19:01

Dzisiaj (środa, 24 kwietnia) gimnazjaliści pisali kolejne dwa testy. Tym razem zmierzyli się z przedmiotami przyrodniczymi i matematyką. Zobacz na jakie pytanie odpowiadali.

 
Sentymentalnie w Lotosie PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
środa, 24 kwietnia 2013 07:39

Kamiennogórzanka Agnieszka Morańska-Roder oraz Maciej Arkadiusz Mikołajczyk ze Szprotawy spotkali się z czytelnikami na wieczorku poetyckim w Galerii Kawiarni Lotos. Czytane wiersze pochodzą z ich wspólnej książki Przystań Słów.

 
Rozmawiali o książkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez bt   
wtorek, 23 kwietnia 2013 23:00

Kamienna Góra - Dzień Książkipatronat powiatowa.infoPo całym dniu spotkań z czytelnikami, goście Kamiennogórskich Spotkań z Literaturą, wzięli udział w debacie. Odpowiadali na pytanie, czy książka jest dobrem kultury czy zwykłym towarem?

 
Literacka fiesta PDF Drukuj Email
Wpisany przez bt   
wtorek, 23 kwietnia 2013 22:01

Kamienna Góra - Dzień Książkipatronat powiatowa.infoOd rana odbywały się dzisiaj w Kamiennej Górze i okolicach spotkania z pisarzami. Część z nich zorganizowano dla dzieci i młodzieży. Te miały miejsce w szkołach i przedszkolach. Pozostali miłośnicy literatury mogli skorzystać z otwartych spotkań autorskich.

 
Spotkanie w Pisarzowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez ksoniek   
wtorek, 23 kwietnia 2013 17:07

Z Urszulą Kozłowską, Krystyną Januszewską, Iwoną Walczak oraz Andrzejem Gumulakiem spotkali się dzisiaj (23 kwietnia, wtorek) czytelnicy w Bibliotece Publicznej w Pisarzowicach. Spotkanie odbyło się w ramach Dnia Książki w Kamiennej Górze.

 
Dzień Książki PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
wtorek, 23 kwietnia 2013 14:38

Kamienna Góra - Dzień Książkipatronat powiatowa.infoW Kamiennej Górze trwają imprezy zaplanowane z okazji Dnia Książki. Miłośnicy literatury spotykają się w różnych miejscach.

 
Powodzenia - arkusze historia, WOS, j. polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
wtorek, 23 kwietnia 2013 09:10

Kamienna Góra - Gimnazjum nr 2Rozpoczął się egzamin gimnazjalnym. W tym roku każdy z trzecioklasistów musi napisać minimum pięć egzaminów. Wyniki mają wpływ na rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych.

 
Brutal Assault 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Kuncewicz   
wtorek, 23 kwietnia 2013 07:50

Brutal Assault 2013W zeszłym roku nie udało się – kultowy Nephilim w ostatniej chwili wypadł z Brutalnego składu. Teraz z niesamowitą radością przyjąłem informację o drugiej próbie dołączenia zespołu do zestawu Brutal Assault 2013.  W ramach promocji wydarzenia przypominamy tekst sprzed roku.

 
W hotelu o miłości PDF Drukuj Email
Wpisany przez bt   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 22:52

Kamienna Góra - Dzień Książkipatronat powiatowa.infoOkoło godziny 20.00 ( 22 kwietnia) w restauracji hotelu Karkonosze rozpoczęło się spotkanie z poezją miłosną "Amor w lampce Wina". Wieczór poezji  wpisuje się w obchody Święta Książki w Kamiennej Górze.

 
Spotkanie z mistrzem PDF Drukuj Email
Wpisany przez bt   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 20:02

Kamienna Góra - Dzień Książkipatronat powiatowa.infoKamiennogórskie Spotkania z Literaturą rozpoczęło spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim, mistrzem powieści kryminalnej.

 
Koziołek i Franklin PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 13:10

Kamienna Góra - ZSZiO w Przedszkolu nr 3W ramach kamiennogórskich obchodów Dnia Książki i Praw Autorskich Przedszkole nr 3 w Kamiennej Górze (ul. Papieża Jana Pawła II) odwiedziła Mariola Jaciuk, dyrektor ZSZiO wraz z uczniami.

 
Po weekendzie – Twoja powiatowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez wsp   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 02:00

Kamienna Góra - zalewOd jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane w niedzielny poranek nad zalewem w Kamiennej Górze.

 
Na Boga PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teatr Dramatyczny   
środa, 17 kwietnia 2013 07:40

Teatr DramatycznyTeatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza na 316 premierę w sezonie 2012/2013. Premiera już 20 kwietnia na Dużej Scenie.

 
APEL! PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
sobota, 13 kwietnia 2013 02:56

apelW SPRAWIE LUŹNO BIEGAJĄCYCH PSÓW BEZ OPIEKI, KTÓRE SĄ ZAGROŻENIEM DLA DZIKIEJ ZWIERZYNY I NIE TYLKO !!!

 
Utopiony w błocie – Twoja powiatowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
piątek, 12 kwietnia 2013 20:19

Lubawka - ul. KrótkaNiemiła niespodzianka spotkała kierowcę renault megane zaparkowanego przy spółdzielczych blokach przy ul. Krótkiej w Lubawce. Jego samochód zapadł się w błocie.

 
Refleksje o czytaniu... - wygraj książkę! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Atena, BT   
piątek, 12 kwietnia 2013 07:10

Dzień KsiążkiKonkurs z okazji  Święta Książki ogłoszony w ubiegłym tygodniu wygrała pani Justyna Kozłowska. Autorce przemyśleń na tematy książkowo-życiowe, serdecznie gratulujemy, a w ramach Kamiennogórskich Spotkań z Literaturą, które  odbędą się już 23 kwietnia, ogłaszamy konkurs. Można wygrać książkę polskiego autora.

 
Śmieci na lodzie - Twoja powiatowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
czwartek, 11 kwietnia 2013 07:45

Kamienna Góra - zalewŻal mnie ogarnia, bo zalew w Kamiennej Górze mamy piękny, ale jak widać nie każdy to docenia, a szkoda... - napisał Internauta i dołączył zdjęcia wykonane wczoraj (środa, 10 kwietnia) nad kamiennogórskim zalewem.

 
To już wiosna? – Twoja powiatowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Jaksoń   
środa, 10 kwietnia 2013 20:00

Kamienna Góra - bocianDo gniazda na skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Legnickiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze przyleciał bocian.

 
Melodramat na wodzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teatr Dramatyczny Wałbrzych   
środa, 10 kwietnia 2013 08:05

Fot. Bartek SowaTeatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza na spektakl w reżyserii Marcina Libera – „Aleksandra. Rzecz o Piłsudzkim”. Sztuka grana będzie od 12 do 14 kwietnia.

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7
Copyright © 2017 powiatowa.info - Kamienna Góra, Lubawka, Krzeszów, Chełmsko Śl. - powiat kamiennogórski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Archiwum

Drogi Internauto! Oglądasz właśnie archiwalną wersję portalu http://powiatowa.info. Mozesz tu przeczytać informacje i komentarze opublikowane od początku istnienia strony do początku maja 2013 roku, w sumie ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na wojewódzkiej

Uwaga kierowcy, między Szarocinem, a Leszczyńcem dwie brygady łatają dziury. Ruch odbywa się wahadłowo.... Czytaj więcej...

Początek majówki

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów majówki w Lubawce. Dzisiejsze (środa, 1 maja) imprezy przeniesione zostały do Domu ... Czytaj więcej...

Odjechała lokomotywa

Od 34 lat obecna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze chwali się imieniem Tkaczy Śląskich. Od kilku lat w rocznice nadania imienia odbywa się ... Czytaj więcej...

Konstytucja w szkole

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 30 kwietnia) w apelu poświęconym Konstytucji 3 ... Czytaj więcej...

Zmiany w MOPS-ie

Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek odwołał dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Powołał też osobę, która przez trzy miesiące będzie pełnić tę ... Czytaj więcej...

W rezerwacie przyrody - galeria zdjęć

W dniu 27 kwietnia 2013 r. członkowie Szkolnego KołaPTSM "Kompasik" oraz Szkolnego Koła LOP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w wycieczce ... Czytaj więcej...

Utrudnienia na drodze

Zgodnie z zapowiedzią na drodze w Czadrowie i dalej w kierunku Krzeszowa występują utrudnienia w ruchu. Nie wszyscy kierowcy dostosowują się do poleceń osób kierujących ... Czytaj więcej...

Żółtko w CK

Kościół Zielonoświątkowców w Kamiennej Górze zaprosił już czwarty raz na występ Tomasza Żółtko. Znanego muzyka, kompozytora, poety, teologa i ... Czytaj więcej...

Uwaga!

NZOZ Rodzina ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników poradni i próbującymi wejść do domów, głównie starszych osób. Poradnia nie prowadzi tego typu ... Czytaj więcej...

Szukamy dwóch owczarków niemieckich

W nocy z 18 na 19 marca z terenu Kamiennej Góry zaginęły dwie suczki - owczarki niemieckie długowłose.Osoby, które widziały psy lub mają informację na ... Czytaj więcej...