Ogłoszenia drobne

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Regulamin serwisu ogłoszen drobnych

Zasady umieszczania ogłoszeń

1. Ogłoszenie może umieścić każdy użytkownik portalu po spełnieniu następujących warunków:
- dokonaniu opłaty poprzez wykorzystanie Premium SMS,
- wpisanie treści ogłoszenia w odpowiednim dziale,
- podaniu w polu "Kod" prawidłowego kodu otrzymanego w SMS-ie zwrotnym.

2. Chcąc umieścić ogłoszenie należy wysłać SMS na numer 72068
W treści SMS-a należy wpisać: TC.PI
(T jak Tadeusz C jak Cecylia . kropka P jak Piotr I jak Ireneusz)
Koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł brutto (z podatkiem VAT).


3. Jako potwierdzenie wysłania SMS-a użytkownik otrzyma kod kontrolny. Kod ten należy wpisać w polu "Kod", jako potwierdzenie opłacenia emisji ogłoszenia. Jednym kodem potwierdzić można tylko jedno ogłoszenie.

4. Treść ogłoszenia należy wpisać w odpowiednie pola formularza. Pola oznaczone * (gwiazdka) należy wypełnić obowiązkowo. Wypełnienie pozostałych jest dobrowolne.
Wypełniając treść ogłoszenia prosimy nie wklejać tekstu sformatowanego w edytorach tekstu. Sposób kodowania takiego tekstu może być nieprawidłowo interpretowany przez niektóre przeglądarki internetowe. Formatowania tekstu należy dokonywać w odpowiednim polu formularza dodawania tekstu.

5. Do ogłoszenia można dodać dwa zdjęcia. W polu "zdjęcia" wskazać można plik, który widoczny będzie w treści ogłoszenia. Pole "miniaturka" służy do wskazania pliku, który pojawi się przy skróconym opisie ogłoszenia, np. na stronie głównej. Dodawane pliku nie mogą mieć więcej niż 300 kB.

6. Użytkownik wybrać może również kolor tła, na którym prezentowane będzie ogłoszenie.

7. Każde ogłoszenie dodane może być do jednej kategorii lub podkategorii. Jej wybory dokonuje się z listy dostępnej poniżej treści ogłoszenia. Po kliknięciu znaku + przy konkretnej kategorii wyświetlą się dostępne podkategorie. Wybory dokonuje się poprzez dodanie podkategorii do okienka z prawej strony. Ogłoszenia w kategorii "Kielar Nieruchomości" dodawać może jedynie biuro Kielar. Ogłoszenia dodane do tej kategorii przez innych użytkowników przenoszone będą do odpowiednich podkategorii w dziale "Nieruchomości". Opłacone ogłoszenie emitowane będzie w wybranej kategorii przez 7 dni.

8. Ogłoszenia dodawane w kategorii Zwierzęta emitowane będą bezpłatnie. W ich przypadku nie trzeba wysyłać SMS-a. W polu "Kod" należy wpisać "Zwierzę".

9. a) Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji ogłoszeń w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów prawa. W takim przypadku podany kod kontrolny użytkownik będzie mógł wykorzystać w ciągu 7 dni na zlecenie innego ogłoszenia. Po tym terminie ważność kodu dobiegnie końca.
b) Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji wpisanych ogłoszeń w szczególności do dodawania spacji w długich ciągach literowych.
c) Reklamacje dotyczące punktów a i b zgłaszać można mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

10. Usługa dostępna jest w sieciach Era GSM, Plus GSM, Orange, Play. Usługę Premium SMS obsługuje Dotpay. (regulamin). Właściciel serwisu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

11.
Nie ma możliwości edytowania dodanego ogłoszenia.

12. Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę publikowanych ogłoszeń.

13. Osoba bądź firma zamieszczająca ogłoszenie wraz z adresem e-mail wyraża zgodę na przetwarzanie adresu do działań marketingowych prowadzonych przez powiatowa.info, w tym do wysłania aktualnej oferty reklamowej na portalu powiatowa.info

14. Dodając nowe ogłoszenie należy zaakceptować niniejszy regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na dole formularza. Akceptacja regulaminu jest jednocześnie rezygnacją z 14-dniowego okresu uprawniającego do odstąpienia od zlecenia emisji ogłoszenia (zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta).

Chcąc umieścić ogłoszenie należy wysłać SMS na numer 72068
W treści SMS-a należy wpisać: TC.PI
(T jak Tadeusz C jak Cecylia . kropka P jak Piotr I jak Ireneusz)
Koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł brutto (z podatkiem VAT).